František Pašingr
alias Fanýs
od dalších autorů

Titulní strana HINT

Jarka Kovaříková
Jak zhubnout : chytrá dieta

Nakl. údaje: Praha : Vašut, 2006
ISBN 80-7236-550-9 (brož.) * 978-80-7236-550-0 (chyb.)

Tato kniha není o žádné zázračné dietě. Nedá vám jinou radu než obligátní: "Nejíst!", ale dělá to vtipně a pokud se rozhodnete hubnout bude vám morální oporou.

Nepřátelé vašeho hubnutí jsou: jaro, léto, podzim, zima, vače matka, vaše tchyně, váš žaludek, vaše nejlepší kamarádka, vaše horší kamarádky, oslavy všeho druhu, reklamy a vy sama.

Co však byla poslední kapka, to byla skutečnost, že jsem na rotopedu objevila také měřič spálené energie. A když jsem jej zapnula po pětačtyřiceti minutách divoké jízdy, kdy jsem málem položila život, a zjistila jsem, že jsem, k smrti vyčerpaná, právě vynaložila tolik kaloriíé, kolik obsahuje jeden malý bílý nízkotučný jogurt, málem mě kromě infarktu postihla také mrtvice. Slezla jsem z rotopedu, otřela pot a řekla si, že tohle nemám zapotřebí. Nejlepší prostě bude si ten jogurt nedat, a je to! (Stejně si na jogurty moc nepotrpím).

Riskujete všaK, že tzv. čerstvý vzduch ve vás probudí záchvat neovladatelné žravosti, které se po návratu domů neubráníte, a že i se psem ještě na vodítku poběžíte rovnu k lednici (psovi to jistě vadit nebude, možná poběží první).


20.9.2007